Uitslagen OCC t/m januari 2024

Uitslagen van de Onderlinge Club Competitie.

Januari 2024

Ploeg Geroeide tijd: Ploeg Correctie Boot Correctie Gecorrigeerde tijd Teamleden
HV 1x Gerard 10:05,0 0,78 1,00 07:53,7 Gerard Hissink Muller
J18 1x Joey 08:27,0 0,97 1,00 08:10,8 Joey van Hees
DV Fast Ladies 09:17,0 0,80 1,12 08:17,4 Jetta Verhoef, Anke Delfos, Stephanie Agoston, Maud Beurskens
Open 4- 07:43,0 0,96 1,14 08:27,3 Patrick Minderhoud, Rick-Jan Scholte, Martijn Heijstek, Nicole Van Der Land
DV 8+ 09:10,0 0,75 1,23 08:27,5 Myra Blokhuis, Jolande Schotman, Elvira van Schaik, Carolien Middelink, Caroline van Manen, Josephine Rutten, Marion van den Ende, Doreen Stek
D2x Mellissa 08:47,0 0,89 1,08 08:28,0 Melissa Geldof, Sanne Klein Ganseij
D2x Eveline 09:44,0 0,84 1,08 08:52,3 Eveline Stilma, Carmen Cupido
HV 8+ Ton 08:38,0 0,85 1,23 08:59,7 Marco Oosterbaan, Henno Mascini, Ton Frerejean, Tom Knappers, Johannes Kossen, Romke Steensma, Bart Groen, Gerhard Kolenbrander
C1x Jan 15:18,0 0,75 0,85 09:43,7 Jan Pietersma

December

Ploeg /boot Cat Geroeide tijd: Correctie factor Ploeg Correctie factor boottype Gecorri-geerde tijd Teamleden
Luzern 4- 4 G 08:27,0 0,90 1,14 08:42,2 Rick-Jan Scholte, Jeroen de Wever, Jacqueline Hoefmans, Ton de Vos
Wulp 2x Vegaburgers G 09:12,0 0,89 1,08 08:52,1 Sanne Klein Ganseij, Melissa Geldof
Cecilie C4x+ Eigenwijs G 10:33,0 0,77 1,12 09:05,2 Corien van de Ven, Henriette Verbaarsschott, Tanja de Vrueh, Wendie Hagendoorn
Pennink 4x Fast Ladies G 09:47,0 0,81 1,16 09:09,3 Carolien Middelink, Anke Delfos, Stefanie de Wever, Stephanie Agoston
Joey 1x J 08:45,0 0,96 1,00 08:22,4 Joey van Hees

November

Gaat niet door.

 

Oktober

Ploeg Cat Geroeide tijd:  Correctie factor Ploeg   Correctie factor boottype  Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Ziezo 1x Gerard G 0:09:34            0,78            1,00 0:07:29 Gerard Hissink Muller
Nonnetje 2x DV Elvira Jolande G 0:09:23            0,75            1,08 0:07:36 Elvira van Schaik, Jolande Schotman
Lucratief C1x Smit G 0:11:44            0,78            0,85 0:07:49 Frans Smit
OC&C Ringvaart 1x Joris G 0:08:15            0,99            1,00 0:08:10 Joris Pijs
Plevier 4x+ Fast Ladies G 0:09:16            0,81            1,12 0:08:21 Stephanie Agoston, Carolien Middelink, Stefanie de Wever, Myra Blokhuis
Casarca 1x Jan Pietersma G 0:13:05            0,75            1,00 0:09:47 Jan Pietersma
Wilde Zwaan 8+ HV8 G 0:11:42            0,85            1,23 0:12:18 Gerhard Kolenbrander, Bart Groen, Marco Oosterbaan, Henno Mascini, Johannes Kossen, Romke Steensma, Tom Knappers, Ton Frerejean
Krooneend 1x Joey van Hees J 0:08:08            0,96            1,00 0:07:47 joey Van Hees
Kluut 1x Lilia J 0:10:14            0,81            1,00 0:08:17 Lilia Spiekstra

Juli en Augustus geen OCC

Juni

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie factor Ploeg Correctie factor boottype Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Nonnetje 2x MM/W2xH G 08:42,0 0,76 1,08 07:08,0 Jolande Schotman, Gerard Hissink Muller
Kluut 1x Berry Geul G 08:55,0 0,82 1,00 07:17,6 Berry Geul
Stormvogel 2x Fast ladies G 08:43,0 0,78 1,08 07:20,2 Jetta Verhoef, Jeannette Disseldorp
Krooneend 1x Joey van Hees J 07:48,0 0,96 1,00 07:27,9 Joey Van Hees
IJseend 1x Oosterwold 1x G 08:27,0 0,88 1,00 07:28,2 Eduard Knape
Pennink 4x De leuke vrouwen  G 08:41,0 0,75 1,16 07:32,4 Els Mol, Marion van den Ende, Mariejka Hessels, Elvira Van Schaik
Luzern 4- HVE met Bart G 08:05,0 0,85 1,14 07:51,3 Bart Groen, Tom Knappers, Ton Frerejean, Gerhard Kolenbrander
Topper 2x Fast Ladies 2 G 09:08,0 0,81 1,08 07:57,5 Stephanie Agoston, Anke Delfos
Tureluur 2x MixFamilieTwee G 08:24,0 0,89 1,08 08:05,6 Isabel Petie, Kristiaan Petie
OC&C Ringvaart 1x skiff ipv acht G 08:56,0 0,91 1,00 08:09,9 jeroen de wever
Witte Ibis C2x T & S B 10:11,0 0,82 1,02 08:28,7 Stefanie de Wever, Tessa Van der Sluis
Visdiefje 1x Jan G 12:46,0 0,75 1,00 09:33,0 Jan Pietersma

Mei

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie factor Ploeg Correctie factor boottype Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Nonnetje 2x Mixed MastersH 2x G 09:31,0 0,76 1,08 07:48,2 Jolande Schotman, Gerard Hissink Muller
Frans Smit G 12:09,0 0,78 0,85 08:05,2 Frans Smit
Krooneend 1x Joey J 08:38,0 0,96 1,00 08:15,7 Joey van Hees
Cecilie 4x+ Eigenwijs G 09:45,0 0,77 1,12 08:23,1 Marlouse Grove, Henriette Verbaarsschott, Tanja de Vrueh, Corien van de Ven, Wendie Hagendoorn
Overig 8+ Noord Roeit G 07:17,0 0,94 1,23 08:25,0 Ton de Vos, Kristiaan Petie, Gerben Dekker, Patrick Minderhoud, Damian Wantzing, Rick-jan Scholte, Jeroen de Wever, Jacqueline Hoefmans
Pennink 4x Vega-burgers G 08:15,0 0,89 1,16 08:31,1 Daphne Schoenmakers, Hiske Ruijs, Merel Bakx, Melissa Geldof
Kolibri 1x Sanne Klein Ganseij G 09:34,0 0,90 1,00 08:33,7 Sanne Klein Ganseij
Luzern 4- HV8/2 G 08:49,0 0,87 1,14 08:44,0 Bart Groen, Gerhard Kolenbrander, Johannes Kossen, Tom Knappers
Kluut 8+ 1 G 10:25,0 0,84 1,00 08:46,2 Eveline Stilma
Lepelaar 2+ T & S B 12:11,0 0,82 0,93 09:13,1 Stefanie de Wever, Tessa van der Sluis
Stormvogel 2x Dames16 2x G 10:29,0 0,88 1,08 09:57,1 Michelle de Haan, Merijn Sligting

 

April

Ploeg Cat Geroeide tijd:

 Corr 

ploeg

Corr 

boot 

Gecorrigeerde tijd  Deelnemers
Krooneend 1x Joey j 08:18,0 0,96 1,00 07:56,6 Joey van Hees
Lucratief C1x Frans g 12:22,0 0,78 0,85 08:13,8 Frans Smit
Wulp 2x Daphne & Melissa g 08:36,0 0,89 1,08 08:14,9 Daphne Schoenmakers, Melissa Geldof
Luzern 4- HV8 g 08:38,0 0,85 1,14 08:23,3 Ton Frerejean, Tom Knappers, Gerhard Kolenbrander, Bart Groen
Kluut 1x Eveline g 10:04,0 0,84 1,00 08:28,6 Eveline Stilma
Manderijneend 1x Olaf S 08:40,0 1,00 1,00 08:40,0 Olaf Persoon
Pennink 4x Dames16 g 08:54,0 0,84 1,16 08:43,0 Carmen Cupido, Merijn Sligting, Iris Speckmann, Victoria van der Meulen
Kolibri 1x Synora j 10:39,0 0,83 1,00 08:50,4 Synora Stoker
Huub Brands c1x Jan g 13:59,0 0,75 0,85 08:53,4 Jan Pietersma
Witte Ibis C2x de wevertjes g 10:18,0 0,87 1,02 09:04,7 jeroen de wever, stefanie de wever

 

Maart

fotoverslag van Han Turksema

Ploeg Cat Geroeide tijd: Corr ploeg Corr Boot Gecorrigeerde tijd Deelnemers
DM4x+ Fast Ladies G 08:29,0 0,80 1,12 07:38,2 Myra Blokhuis, Maud Beurskens, Stephanie Agoston, Jetta Verhoef
DM8+ Dames 8 G 08:12,0 0,76 1,23 07:41,1 Elvira van Schaik, Mariejka Hessels, Els Mol, Ingrid Brons, Josephine Rutten, Sander van Yperen, Marion van den Ende, Jolande Schotman
J181x Joey J 08:05,0 0,96 1,00 07:44,1 Joey van Hees
HM4+ Heren 4 G 08:31,0 0,84 1,09 07:50,1 Bart Groen, Ton Frerejean, Henno Mascini, Gerhard Kolenbrander
DM2x Melissa Daphne G 08:16,0 0,89 1,08 07:55,7 Melissa Geldof, Daphne Schoenmakers
HM8+ Heren 8 G 06:59,0 0,93 1,23 07:59,0 Jacqueline Hoefmans, Kristiaan Petie, Patrick Minderhoud, Rick-Jan Scholte, Martijn , Damian Wantzing, Jeroen de Wever, Gerard Hissink Muller
DM2x Eveline Carmen G 09:02,0 0,84 1,08 08:14,0 Eveline Stilma, Carmen Cupido
D1x Sanne G 09:15,0 0,90 1,00 08:16,7 Sanne Klein Ganseij
H1x Olaf G 08:40,0 1,00 1,00 08:40,0 Olaf Persoon
HMC1x Jan G 13:50,0 0,75 0,85 08:47,7 Jan Pietersma
HM1x Johannes B 10:54,0 0,88 1,00 09:38,1 Johannes Kossen

 

Februari

Ploeg Cat Geroei-de tijd: Corr ploeg Corr Boot Gecorri-geerde tijd Deelnemers
MixM 2x Nonnetje G 08:59,1 0,76 1,08 07:22,1 Jolande Schotman, Gerard Hissink Muller
DM4x Fast Ladies G 08:22,1 0,79 1,12 07:25,0 Myra Blokhuis, Stephanie Agoston, Jetta Verhoef, Carolien Middelink
HM1x OC&C G 08:32,8 0,88 1,00 07:33,3 Eduard Knape
HM4+ Pieter Sr G 07:37,4 0,95 1,09 07:56,5 Ton de Vos, Patrick Minderhoud, Rick-Jan Scholte, Gerben Dekker
D1x Ijseend Mellisa Geldof G 09:05,6 0,89 1,00 08:03,4 Melissa Geldof
DM4x+ Dames Eigenwijs G 09:41,5 0,78 1,12 08:25,5 Joska Wapstra, Wendie Hagendoorn, Marianne Schram, Henriette Verbaarsschott
D1x Kluut Daphne Schoenmakers G 09:37,2 0,89 1,00 08:31,4 Daphne Schoenmakers
HMC1x Huub Brands Jan G 14:23,2 0,75 0,85 09:08,8 Jan Pietersma
J181x Krooneend Joey J 07:56,9 0,96 1,00 07:36,4 Joey van Hees

Januari

Ploeg Cat Geroeide tijd: Corr Ploeg Corr Boot Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Kluut HM Berry g 09:51,0 0,82 1,00 08:03,4 Berry Geul
Wulp D2x Melissa Daphne g 08:53,0 0,89 1,08 08:31,2 Melissa Geldof, Daphne Schoenmakers
Cecilie DM Fast Ladies g 09:32,0 0,82 1,12 08:43,7 Myra Blokhuis, Maud Beurskens, Anke Delfos, Stephanie Agoston
Luzern HM Heren 8 g 09:00,0 0,85 1,14 08:44,7 Tom Knappers, Ton Frerejean, Gerhard Kolenbrander, Bart Groen
Kemphaan HM Patrick Rick-Jan g 08:27,0 0,98 1,08 08:57,9 Patrick Minderhoud, Rick-Jan Scholte
HJERRINGS-LYNDER HM Beg b 12:14,0 0,88 1,00 10:48,9 Johannes Kossen

December:

Nb. in december waren er geen wedstrijden vanwege het koude weer en een zeer beperkte inschrijving

November:

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Ploeg Boot
HM 1x Kluut G 09:19,2 0,82 1,00 07:37,4 Berry Geul
J16 1x Krooneend J 08:29,9 0,95 1,00 08:01,8 Joey van Hees
DM 2x Topper G 09:25,2 0,79 1,08 08:03,6 Jetta Verhoef, Jeannette Disseldorp
DM 2x Wulp G 08:28,9 0,89 1,08 08:08,1 Melissa Geldof, Daphne Schoenmakers
HM 4x Pennink G 08:37,3 0,84 1,14 08:13,5 Tom Knappers, Ton Frerejean, Henno Mascini, Bart Groen
HM 4- Luzern G 07:31,9 0,96 1,14 08:17,5 Ton de Vos, Patrick Minderhoud, Gerben Dekker, Rick-Jan Scholte
DM 4x+ G 08:59,0 0,83 1,12 08:21,1 Maud Beurskens, Anke Delfos, Henriëtte Keijbets, Myra Blokhuis
H 1x Manderijneend S 08:22,3 1,00 1,00 08:22,3 Olaf Persoon
M14 1x Kolibrie J 10:26,3 0,81 1,00 08:27,3 Synora Stoker
MixM C2x Coastal G 09:39,8 0,92 1,02 09:02,3 Kristiaan Petie, Eveline Stilma

Oktober:

Ploeg /boot Cat Geroeide tijd: Correctie factor Ploeg Correctie factor boottype Gecorrigeerde tijd Teamleden
Olav G 09:05,7 0,78 1,00 07:07,3 Fred Wittkampf
Ziezo G 09:14,9 0,82 1,00 07:33,9 Gerard Hissink Muller
Cadenza G 10:23,9 0,73 1,00 07:36,7 Jolande Schotman
Wulp G 08:09,5 0,89 1,08 07:49,5 Daphne Schoenmakers, Melissa Geldof
Luzern G 07:51,7 0,87 1,14 07:50,5 Ton Frerejean, Tom Knappers, Patrick Minderhoud, Bart Groen
Cecilie G 08:36,1 0,82 1,12 07:52,6 Stephanie Agoston, Myra Blokhuis, Anke Delfos, Maud Beurskens
Topper G 09:24,4 0,78 1,08 07:55,0 Els Mol, Mariejka Hessels
Lepelaar G 10:00,5 0,87 0,93 08:02,1 Frank van der Knaap, Roelof van der Valk
Kolibri J 10:50,1 0,81 1,00 08:46,6 Synora stoker
Zaagbek B 11:48,5 0,88 0,85 08:52,4 Johannes Kossen

Juli:

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Ploeg Boot
HM 1x Ziezo G 09:26,3 0,82 1,00 07:43,3 Gerard Hissink Muller
DM 2x Nonnetje G 09:46,4 0,73 1,08 07:44,7 Marion van den Ende,
Jolande Schotman
DM 2x Topper G 09:00,0 0,81 1,08 07:50,6 Stephanie Agoston,
Myra Blokhuis
DM 2x Kemphaan G 08:12,6 0,89 1,08 07:56,7 Jacqueline Hoefmans,
Patrick Minderhoud
DM 2x Wulp G 08:30,2 0,89 1,08 08:09,3 Daphne Schoenmakers,
Melissa Geldof
HM 4- Luzern G 07:24,7 0,97 1,14 08:12,8 Gert Frijters,
Rick-Jan Scholte,
Gerben Dekker,
Kristiaan Petie
HM 1x Casarca G 10:30,6 0,78 1,00 08:13,7 Han Voerman
DM 1x Kievit B 10:58,8 0,79 1,00 08:41,8 Jacqueline Ideler
J18 1x Seracer J 09:09,2 0,97 1,00 08:51,6 Olaf de Vos
DM C2x Witte Ibis B 10:21,0 0,86 1,02 09:06,1 Michelle de Haan,
Laura Ensing

 

Juni:

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie Gecorrigeerde tijd  Deelnemers
Ploeg Boot
DV 1x Ijseend G 09:06,9 0,79 1,00 07:13,2 Alita Dekker
HV 1x Kluut G 09:11,1 0,82 1,00 07:30,8 Berry Geul
DV 2x Nonnetje G 09:46,0 0,73 1,08 07:44,4 Marion van den Ende, Jolande Schotman
HV 1x Ziezo G 09:32,7 0,82 1,00 07:48,5 Gerard Hissink Muller
DV C1 Huub Brands B 11:36,5 0,79 0,85 07:48,9 Jacqueline Ideler
DV 4x Pennink G 08:44,5 0,78 1,16 07:54,0 Elvira van Schaik, Mariejka Hessels, Caroline van Manen, Els Mol
HV C1x Slobeend G 11:53,5 0,78 0,85 07:54,9 Han Voerman
DV 1x TnT G 09:51,8 0,82 1,00 08:04,1 Myra Blokhuis
HV 2- Visarend G 08:07,3 0,97 1,04 08:09,2 Gerben Dekker, Patrick Minderhoud
J16 1x Krooneend J 08:42,5 0,95 1,00 08:13,8 Joey van Hees Hesseling
DV 4x+ Plevier G 08:47,9 0,85 1,12 08:22,0 Eveline Stilma, Carmen Cupido, Victoria van der Meulen, Merijn Sligting
D 2x Tureluur J 08:53,7 0,88 1,08 08:26,7 Laura Konijnenbelt, Maartje Glasz
HV 1x OC&C G 08:47,9 0,97 1,00 08:32,1 Kristiaan Petie
DV LiteDuo G 09:29,8 0,89 1,02 08:33,8 Melissa Geldof, Daphne Schoenmakers
MixV 2x Geluksvogel G 10:25,0 0,84 1,08 09:24,9 Willem Jan Willemse, Ilona Oeljee
DV C1x Zaagbek B 15:09,2 0,89 0,85 11:24,7 Abigail Schiller

 

Mei:

      Correctie  
Ploeg Cat Geroeide tijd: Ploeg Boot Gecorrigeerde tijd
MixM Lite Duo Gerard/Jolande G 10:04,4 0,78 1,02 07:56,7
DM 2x Topper Jeannette/Stephanie G 09:07,6 0,81 1,08 07:57,2
J16 1x Krooneend Joey J 08:13,7 0,95 1,00 07:46,5
DM 1x Slobeend Alita Dekker G 10:38,9 0,79 0,85 07:10,1
DM 4x+ Cecilie Eveline, Wop, Lise, Heleen G 08:03,0 0,83 1,12 07:29,0
Mix 4x Pennink Rafe, Finn, Laura, Maartje J 07:56,8 0,92 1,16 08:31,3
HM C1x Huubbrands Jan Pietersma B 13:52,4 0,78 0,85 09:14,0
DM C1x Lucratief Jacqueline B 11:20,8 0,79 0,85 07:38,3
H 1x Kluut Coen de Jong G 08:52,2 1,00 1,00 08:52,2
HM 4+ Pieter Tom, Bart, Henno, Ton G 08:48,3 0,84 1,09 08:01,9

 

April:

Ploeg Cat Geroeide tijd: Gecorrigeerde tijd Team
HM C1x Huub Brands B 13:39,7 09:05,5 Pietersma, Jan
DM 2x Topper G 08:51,2 07:42,9 Agoston, Stephanie / Disseldorp, Jeannette
DM 8+ Wilde Zwaan G 08:33,2 07:56,6 Schaik, Elvira / Hessels, Mariejka / Mol, Els / Stek, Doreen / Schotman, Jolande / Ende, Marion / Keijl, Anja / Rutten, Josephine
HM 1x Ziezo G 09:44,4 07:58,1 Hissink Muller, Gerard
MixM 4* Cecilie G 07:43,0 07:58,7 Stilma, Eveline / Petie, Kristiaan / Knape, Eduard / Minderhoud, Patrick
MixM 2x Stormvogel G 09:21,8 08:14,1 Voerman, Han / Beurskens, Maud
HM C1x Lucratief G 11:54,1 08:16,5 Smit, Frans
HM 1x Duifprion G 08:42,5 08:26,8 Dekker, Gerben
HM 4+ Pieter Sr. G 08:54,3 08:30,4 Knappers, Tom / Oosterbaan, Marco / Mascini, Henno / Kolenbrander, Gerhard

 

Maart:

Ploeg Cat Geroeide tijd: Gecorrigeerde tijd Team
HM C1x B 14:57,0 09:57,0 Pietersma, Jan
HM2x Wulp G 09:03,0 07:50,5 Hissink Muller, Gerard / Haan, Paul
HM1x Kluut G 09:42,5 07:56,5 Geul, Berry
DM4* Fast Ladies, Cecilie G 08:51,0 07:58,0 Blokhuis, Myra / Verhoef, Jetta / Agoston, Stephanie / Beurskens, Maud
HM4* Pieter Sr. G 08:28,1 08:22,0 Land, Ebe / Knaap, Frank / Valk, Roelof / Brink, Stephan
H1x Krooneend G 08:24,8 08:24,8 Stor, Wart
HM8+ Wilde Zwaan G 07:52,8 08:36,7  / Mascini, HennoFrerejean, Ton / Knappers, Tom / Oosterbaan, Marco / Kolenbrander, Gerhard / Minderhoud, Patrick / Petie, Kristiaan / Groen, Bart
H1x Quintus G 08:42,1 08:42,1 Gessel, Quintus
HM1x Duifprion G 09:00,0 08:43,8 Dekker, Gerben
D2x Stormvogel G 10:39,0 10:10,8

Klaassen, Amy / Boonstra, Ilse

 

 

Nieuws Overzicht