Uitslagen OCC t/m juli 2022

Hieronder de uitslag van de Open Club Competitie van afgelopen keren.

Juli

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie Gecorrigeerde tijd Deelnemers
Ploeg Boot
HM 1x Ziezo G 09:26,3 0,82 1,00 07:43,3 Gerard Hissink Muller
DM 2x Nonnetje G 09:46,4 0,73 1,08 07:44,7 Marion van den Ende,
Jolande Schotman
DM 2x Topper G 09:00,0 0,81 1,08 07:50,6 Stephanie Agoston,
Myra Blokhuis
DM 2x Kemphaan G 08:12,6 0,89 1,08 07:56,7 Jacqueline Hoefmans,
Patrick Minderhoud
DM 2x Wulp G 08:30,2 0,89 1,08 08:09,3 Daphne Schoenmakers,
Melissa Geldof
HM 4- Luzern G 07:24,7 0,97 1,14 08:12,8 Gert Frijters,
Rick-Jan Scholte,
Gerben Dekker,
Kristiaan Petie
HM 1x Casarca G 10:30,6 0,78 1,00 08:13,7 Han Voerman
DM 1x Kievit B 10:58,8 0,79 1,00 08:41,8 Jacqueline Ideler
J18 1x Seracer J 09:09,2 0,97 1,00 08:51,6 Olaf de Vos
DM C2x Witte Ibis B 10:21,0 0,86 1,02 09:06,1 Michelle de Haan,
Laura Ensing

 

Juni

Ploeg Cat Geroeide tijd: Correctie Gecorrigeerde tijd  Deelnemers
Ploeg Boot
DV 1x Ijseend G 09:06,9 0,79 1,00 07:13,2 Alita Dekker
HV 1x Kluut G 09:11,1 0,82 1,00 07:30,8 Berry Geul
DV 2x Nonnetje G 09:46,0 0,73 1,08 07:44,4 Marion van den Ende, Jolande Schotman
HV 1x Ziezo G 09:32,7 0,82 1,00 07:48,5 Gerard Hissink Muller
DV C1 Huub Brands B 11:36,5 0,79 0,85 07:48,9 Jacqueline Ideler
DV 4x Pennink G 08:44,5 0,78 1,16 07:54,0 Elvira van Schaik, Mariejka Hessels, Caroline van Manen, Els Mol
HV C1x Slobeend G 11:53,5 0,78 0,85 07:54,9 Han Voerman
DV 1x TnT G 09:51,8 0,82 1,00 08:04,1 Myra Blokhuis
HV 2- Visarend G 08:07,3 0,97 1,04 08:09,2 Gerben Dekker, Patrick Minderhoud
J16 1x Krooneend J 08:42,5 0,95 1,00 08:13,8 Joey van Hees Hesseling
DV 4x+ Plevier G 08:47,9 0,85 1,12 08:22,0 Eveline Stilma, Carmen Cupido, Victoria van der Meulen, Merijn Sligting
D 2x Tureluur J 08:53,7 0,88 1,08 08:26,7 Laura Konijnenbelt, Maartje Glasz
HV 1x OC&C G 08:47,9 0,97 1,00 08:32,1 Kristiaan Petie
DV LiteDuo G 09:29,8 0,89 1,02 08:33,8 Melissa Geldof, Daphne Schoenmakers
MixV 2x Geluksvogel G 10:25,0 0,84 1,08 09:24,9 Willem Jan Willemse, Ilona Oeljee
DV C1x Zaagbek B 15:09,2 0,89 0,85 11:24,7 Abigail Schiller

 

Mei

      Correctie  
Ploeg Cat Geroeide tijd: Ploeg Boot Gecorrigeerde tijd
MixM Lite Duo Gerard/Jolande G 10:04,4 0,78 1,02 07:56,7
DM 2x Topper Jeannette/Stephanie G 09:07,6 0,81 1,08 07:57,2
J16 1x Krooneend Joey J 08:13,7 0,95 1,00 07:46,5
DM 1x Slobeend Alita Dekker G 10:38,9 0,79 0,85 07:10,1
DM 4x+ Cecilie Eveline, Wop, Lise, Heleen G 08:03,0 0,83 1,12 07:29,0
Mix 4x Pennink Rafe, Finn, Laura, Maartje J 07:56,8 0,92 1,16 08:31,3
HM C1x Huubbrands Jan Pietersma B 13:52,4 0,78 0,85 09:14,0
DM C1x Lucratief Jacqueline B 11:20,8 0,79 0,85 07:38,3
H 1x Kluut Coen de Jong G 08:52,2 1,00 1,00 08:52,2
HM 4+ Pieter Tom, Bart, Henno, Ton G 08:48,3 0,84 1,09 08:01,9

 

April

Ploeg Cat Geroeide tijd: Gecorrigeerde tijd Team
HM C1x Huub Brands B 13:39,7 09:05,5 Pietersma, Jan
DM 2x Topper G 08:51,2 07:42,9 Agoston, Stephanie / Disseldorp, Jeannette
DM 8+ Wilde Zwaan G 08:33,2 07:56,6 Schaik, Elvira / Hessels, Mariejka / Mol, Els / Stek, Doreen / Schotman, Jolande / Ende, Marion / Keijl, Anja / Rutten, Josephine
HM 1x Ziezo G 09:44,4 07:58,1 Hissink Muller, Gerard
MixM 4* Cecilie G 07:43,0 07:58,7 Stilma, Eveline / Petie, Kristiaan / Knape, Eduard / Minderhoud, Patrick
MixM 2x Stormvogel G 09:21,8 08:14,1 Voerman, Han / Beurskens, Maud
HM C1x Lucratief G 11:54,1 08:16,5 Smit, Frans
HM 1x Duifprion G 08:42,5 08:26,8 Dekker, Gerben
HM 4+ Pieter Sr. G 08:54,3 08:30,4 Knappers, Tom / Oosterbaan, Marco / Mascini, Henno / Kolenbrander, Gerhard

 

Maart

Ploeg Cat Geroeide tijd: Gecorrigeerde tijd Team
HM C1x B 14:57,0 09:57,0 Pietersma, Jan
HM2x Wulp G 09:03,0 07:50,5 Hissink Muller, Gerard / Haan, Paul
HM1x Kluut G 09:42,5 07:56,5 Geul, Berry
DM4* Fast Ladies, Cecilie G 08:51,0 07:58,0 Blokhuis, Myra / Verhoef, Jetta / Agoston, Stephanie / Beurskens, Maud
HM4* Pieter Sr. G 08:28,1 08:22,0 Land, Ebe / Knaap, Frank / Valk, Roelof / Brink, Stephan
H1x Krooneend G 08:24,8 08:24,8 Stor, Wart
HM8+ Wilde Zwaan G 07:52,8 08:36,7  / Mascini, HennoFrerejean, Ton / Knappers, Tom / Oosterbaan, Marco / Kolenbrander, Gerhard / Minderhoud, Patrick / Petie, Kristiaan / Groen, Bart
H1x Quintus G 08:42,1 08:42,1 Gessel, Quintus
HM1x Duifprion G 09:00,0 08:43,8 Dekker, Gerben
D2x Stormvogel G 10:39,0 10:10,8

Klaassen, Amy / Boonstra, Ilse

 

 

Nieuws Overzicht