U bent hier: Home › Activiteiten › Wedstrijdroeien › Blikkenlijst Pampus

Blikkenlijst Pampus

Een overzicht van Pampus roeiers die blik getrokken hebben:

Blik getrokken? Meldt het bij de wedstrijdcommissaris via mail en wij zorgen ervoor dat je vermelding in deze lijst opgenomen wordt! Uiteraard mag je ook blikken van vorige jaren melden.

Nederlandse records & Wereldrecords

Datum Wedstrijd Afstand Veld

Record

Roeier(s) Stuur Boot Tijd Coach

 08-12-12

NKIR

2000m

 M 16

NR

Laila Youssifou  

ergometer

07:07,1

 A. Wisse

18-02-12
concept2 42195m

J 13-18

WR

Niki van Sprang

 

ergometer 

2:29:08,4

  A.Wisse 
19-01-12 concept2 17545m J 13-18

WR

 Niki van Sprang

 

ergometer

1:00:00,0

  A.Wisse 

03-01-12

concept2

21097m J 13-18

WR

Niki van Sprang


ergometer

1:13:57,4

  A.Wisse
2000 worldergohead   5358m M 18

WR

Marlies Smulders

 

ergometer

0:20:00,0
 

 

Blikkenlijst 2015

Datum

Wedstrijd

Afstand

Veld

Roeier(s)

Stuur

Boot

Tijd

Coach

04-10-15
Amstel-Drecht 4000m D4* Myra Blokhuis,
Maud Beurskens,
Stéphanie Ágoston,
C. Wolberink (s)
D.Smit
Plevier 17:24.70 R. Jackel
 20-09-15  Goudse Mijl
 1609m  DV2x
Jetta Verhoef, C.Wolberink (s)
   Tureluur  07:39.17 E. Frèrejean
 20-09-15  Goudse Mijl
 1609m  DV4* Jetta Verhoef,
Maud Beurskens,
Stéphanie Ágoston,
C. Wolberink (s)
 R.Jackel  Plevier  07:39.18

R. Jackel

 3-7-2015 Argo Sprint 500m
  J18 2x Teun Wiersma, Samuel Stapel    Wulp  01:42.24  G. Hissink Muller
 31-05-15 Spaarne Lente Race
 4500m  J18 2x Teun Wiersma, Samuel Stapel
  Wulp
17:05.2  G. Hissink Muller
 31-05-15 Spaarne Lente Race   4500m  J18 2x Celine vd Hijden, Rebecca Kole
  Tureluur
 19:25.3  G. Hissink Muller
 31-05-15  Spaarne Lente Race  4500m  J18 4* Wessel van den einde, Micayon van Dooremaale, Melle Broekman, Teun Allink
M.Kroon Plevier  17:11.4  S. Agoston
 22-03-15

Head of the River Amstel

 8000m  DVE8+

Elvira van Schaik (s), Monique van Rooij,  Els Mol,          Mariejka Hessels, Ingrid Brons, Josephine Rutten, Caroline van Manen, Jolande Schotman(b)

 M.Frèrejean Wilde Zwaan 32:38.3   E.Frèrejean
 16/17-3-15 Heineken 4 kamp   250m, 2,5km, 5km
 DVE8+ Elvira van Schaik (s), Monique van Rooij,  Els Mol,          Mariejka Hessels, Doreen Stek,  Caroline v. Manen, Marion vd Ende, Jolande Schotman(b)  M.Frèrejean   Wilde Zwaan  55.7; 10:43,3; 21:39.4
 E.Frèrejean

 

Blikkenlijst 2014

Datum

Wedstrijd

Afstand

Veld

Roeier(s)

Stuur

Boot

Tijd

Coach

26-10-14  Goudse Mijl  1609m  DV4* Jetta Verhoef J.Disseldorp(s)
   Wulp  6:30,15
21-06-14  Midzomer Vechtrace  5000m  J18 2x
Teun Wiersma, Samuel Stapel    Tureluur  20:40.05  G. Hissink Muller
21-06-14  Midzomer Vechtrace  5000m  DC4* Marlouse Grove,
Carolien de Klerk,
Tanja de Vrueh,
W.Hagendoorn
 A.v.Oosten  Delphin  26:05,10

A.v. Oosten

15-05-14 Spaarne Lente Race   4500m DVE8+  Elvira van Schaik (s), Monique van Rooij,  Els Mol,          Mariejka Hessels, Doreen Stek,  Caroline v. Manen, Josephine Rutten, Jolande Schotman(b)  M.Frèrejean  Wilde Zwaan  19:33,2  E.Frèrejean
17-03-14 Head of the River Amste   8000m DVE8+ 

Elvira van Schaik (s), Monique van Rooij,  Els Mol,          Mariejka Hessels, Ingrid Brons, Caroline van Manen, Marion vd Ende, Jolande Schotman(b)

 M.Frèrejean   Wilde Zwaan 34:34,7  E.Frèrejean

 

Blikkenlijst 2013

Datum

Wedstrijd

Afstand

Veld

Roeier(s)

Stuur

Boot

Tijd

Coach

27-10-13

 Goudse Mijl  1609m  DV4* J.Disseldorp(b),
Maud Beurskens,
Stéphanie Ágoston,
C. Wolberink (s)
J. de Natris  ---  8:33  
28-09-13  Eemhead  4km D-C4* M. Grove (b),
Tanja de Vrueh,
Wendie Hagendoorn,
Corien v.d.Ven (s)
A.v.Oosten Delphin 20:59.51

A.v. Oosten

15-06-13 Midzomer Vechtrace 5 km D-C4* Corien v .d.Ven(b)
Carolien de Klerk,
Marijke Venema,
W.Hagendoorn (s)
A.v.Oosten Delphin 29:37.05 A.v.Oosten

15-06-13

Midzomer Vechtrace 5 km D4*

Els Mol (b),

Mariejka Hessels,
Monique van Rooij,
Elvira v. Schaik (s)
M. Frèrejean Jan v Gent

23:55.84

(snelste tijd)

 
15-06-13 Midzomer Vechtrace 5 km H 2x Roelof van der Valk,
Frank v.d.Knaap (s)
 -- Wulp 28:27.55 G.Kolenbrander
15-06-13 Midzomer Vechtrace 5 km D 2x Eline van der Ham
Elleke Alink (s)
-- Stormvogel 33:38.00  R. vd Valk
15-06-13 Midzomer Vechtrace 5 km D 1x Jetta Verhoef  --  Seracer 35:22.00  
02-06-13 Spaarne Lenterace         4,5 km HVE 2- Peter van Leeuwen,
Willem Hage
 --  Geluksvogel 22:28.3  
04-08-13 Coupe de la Jeunesse

2 km

JW 4x

Laila Youssifou (combinatie)  --  NED

6:51.44

2x GOUD

 
17-03-13

Head of the River Amstel

8 km

DVD 8+

Elvira van Schaik, Monique van Rooij, Els Mol, Mariejka Hessels, Ingrid Brons, Josephine Rutten, Caroline van Manen, Jolande Schotman

 M.Frèrejean

 Wesopa

35:07,0

 

03-02-13

Twentsche Winterwedstrijden

4 km

DV4*

J. Disseldorp,

Jetta Verhoef,

Stéphanie Ágoston,

Caroline Wolberink

Ruud Jackel

Jan v. Gent

17:44

 

 

Blikkenlijst 2012

Datum Wedstrijd Afstand Veld Roeier(s) Stuur Boot Tijd Coach
 08-12-12

NKIR

 2000m

 M16

Laila Youssifou

 

 ergometer

 07:07,1
Nederlands record

 A. Wisse

 18-11-12

Korte Vliet

5,5 km

 H2x

 Jordan Illiev, Steef van den Einden

   Nimmerzat

 18:34,0

 N. Blokhuis, R. v.d. Valk

 10-11-12

 Lingebokaal

 6 km

 M18 2x

Sophie van Gemen, Ashley Rijst (RV Weesp)

   

 24:57,0

baanrecord

A. Wisse

 10-11-12

Lingebokaal

 6 km

 J16 2x

 Sam Broekman, Tjebbe Schalij (RV Weesp)

   

 22:47,0

 A. Wisse

 7-10-12

 Amstel Drecht Regatta

 4 km

 DV 2x

 Stephanie Agoston, Jeannette Disseldorp  

 Stormvogel

18:13,0

 K. Scheller

 7-10-12

 Amstel Drecht Regatta

 4 km

DV 1x

 Jetta Verhoef

 

 Sjoerd

19:58,0

 K. Scheller

 22-09-12

Eemhead

4 km

M18 2x

Laila Youssifou, Maxime Veenhoven

   

 16:27,8

 A. Wisse

 22-09-12

Eemhead

4 km

J16 2x

  Sam Broekman, Tjebbe Schalij (RV Weesp)

   

 14:38,3

 A. Wisse

 22-09-12

Eemhead

 6 km

 D2x

 Sophie van Gemen,

Ashley Rijst (RV Weesp)

   

 24:38,3

 A. Wisse

30-06-12

NSRF Slotwedstrijden

  2 km

 SA 4x

combi met Niki van Sprang

   

 6:05,18

A.Wisse

 30-06-12

 NSRF Slotwedstrijden

 2 km

M18 2x

 Lailia Youssifou,
Else Kommer

 

(De Laak)

     

 A.Wisse

 30-06-12

 NSRF Slotwedstrijden

 2 km

 J16 1xB

 Sam Broekman

   

 8:06,98

 A.Wisse

 29-06-12

Argo Sprint

500 m

 J18 1x

Jordan Iliev

   

 1:50,10

 A.Wisse

 16-06-12

Midzomervechtrace

 5 km

 Mix2x/S

 Niki van Sprang,

Laila Youssifou

 

     

A.Wisse

 16-06-12

Midzomervechtrace

 5 km

 J18 1x

 Maarten Klop

     

A.Wisse

 16-06-12

Midzomervechtrace

 5 km

 J 16 2x

 Sam Broekman, Tjebbe Schalij (RV Weesp)

     

 A.Wisse

 16-06-12

Midzomervechtrace

 5 km

 D4*

Elvira v.Schaik,

Monique v. Rooj, Mariejka Hessels,

Els Mol

Mirjam Frerejean

 Jan van Gent

   
 03-06-12

ARB

 2 km

 O 4+ 

 Orca-combi met Niki van Sprang

     

A.Wisse

 03-06-12

ARB

2 km

O 1x

 Niki van Sprang

 

 Duifprion

 

A.Wisse

 03-06-12

ARB

 2 km

M16 1xA

 Laila Youssifou

     

 A.Wisse

 03-06-12

ARB

 2 km

 M18 1xB

 Sophie van Gemen

     

 A.Wisse

 03-06-12

ARB

 2 km

 J16 1xB

 Sam Broekman

     

 A.Wisse

 03-06-12

ARB

 2 km

 J16 2x

 Sam Broekman, Tjebbe Schalij (RV Weesp)

     

 A.Wisse

 19-05-12

Westelijke Regatta

 2 km

N 1x

 Niki van Sprang

 

 Duifprion

 

A.Wisse

 19-05-12

 Westelijke Regatta

 2 km

M16 1x

 Laila Youssifou

     

 A.Wisse

 19-05-12

 Westelijke Regatta

 2 km

 J16 2x

 Sam Broekman, Tjebbe Schalij (RV Weesp)

     

 A.Wisse

13-05-12

 Spaarne Lenterace

4,5 km

 DVD 1x

 Jetta Verhoef

 

 Sjoerd

22:52.37

 K.Scheller
01-04-12 Skiffhead 7500m N 1x Niki van Sprang   Duifprion  29:49,76 A.Wisse
31-03-12 Jeugdhead 2500m
M18
2x
Sophie van Gemen
Maxime Veenhoven (Amstel)
  Tureluur 11:33,30 A.Wisse
31-03-12 Jeugdhead 2500m J16 C4* Samuel Stapel
Roy de Jonge
Teun Wiersma
Friso Bakker
Wessel vd Einden  --- 13:01,71
J.Stapel
22-01-12   World Ergohead 2391m M16 comp 
Lein van Leeuwen
  ergometer 10:00,00
 A.Wisse


Blikkenlijst 2011

Datum

Wedstrijd

Afstand

Veld

Roeier(s)

Stuur

Boot

Tijd

Coach

24-09-11
Eemhead  8000m
VD 8+
b: Roeland Hokken
2: Rolf van Hes (TRO)
3: Gerhard Kolenbrander
4: Henk Nobbe (TRO)
5: Willem Hage
6: Tom Knappers
7: Norbert Blokhuis
s: Ton Frèrejean
 C. Middelink Hermes
32:35,1  
 03-07-11 NSRF Slotwedstrijden
2 K
SA 4x Niki van Sprang        
 03-07-11  NSRF Slotwedstrijden 2 K  B 1x Niki van Sprang        
 25-06-11   Hollandbeker 2 K  JM 4x Niki van Sprang        A. Wisse
 05-06-11  ARB/NK Groot 2 K  J18 2x Niki van Sprang        A. Wisse
 04-06-11  ARB/NK Groot 2 K  J18 4x

Niki van Sprang

       A. Wisse
23-05-11
Westelijke  2 K  

Niki van Sprang

       A. Wisse
15-05-14 Spaarne Lente Race 4500m DVB  2x Henriëtte Keijbets(s) Stephanie Agoston
Stormvogel 21:55.03 K. Scheller
 07-05-11  Junioren Reg. München (3e) 2 K
J18 4x
Niki van Sprang        

 

Blikkenlijst 2010

Datum

Wedstrijd

Afstand

Veld

Roeier(s)

Stuur

Boot

Tijd

Coach

10-10-10 Trom Boat Race
5250m J18 1x Niki van Sprang



03-10-10 Amstel Drecht Race
4000m H C2*
Roelof vd Valk, Frank vd Knaap (s)
J. Verhoef Doorenvogel 22:23.00
25-09-10 Eemhead 2 K J18 1x Niki van Sprang


A. Wisse
06-06-10 ARB/NK-Groot 2 K J18 1x Niki van Sprang


A. Wisse
05-06-10 ARB/NK-Groot 2 K J18 1x

Niki van Sprang




A. Wisse
22-05-10
Westelijke 2 K J18 1x

Niki van Sprang




A. Wisse



Ogenblik a.u.b. ...