U bent hier: Home › Nieuws

Nieuws

Jeugd: programma en loting Pampus jeugdwedstrijden 16 september 2017
   (13-09-2017)

Programma PJW

09.00 Ontvangst roeiers

Uitgifte startnummers

09.30 Stuurliedenvergadering

09.50 Officials naar wedstrijdbaan

 

10.00 Vlotten open

oproeien blok 1

 

10.30 Start blok 1

12.00 Einde blok 1

 

12.00 Roeiers oproeien blok 2

 

12.30 Start blok 2

14.00 Einde blok 2

 

14.30 Prijsuitreiking

Loting PJW

PloegNr Vereniging Veld PloegNaam NaamSlag NaamBoeg Blok Heat Starttijd Baan
1 Diep Mix18 4* Diep 9 NN NN 1 1 10:30 AM Baan 1
2 Leerdam J18 C4* Leerdam 3 Berend de Vries Ruurd Veluwenkamp 1 1 10:30 AM Baan 2
3 Diep J16 2x Diep 7 Ivo de Vries Joep van Seeventer 1 2 10:30 AM Baan 1
4 Pampus Mix16 2- Pampus 5 Willemijn Blokhuis Wart Stor 1 2 10:30 AM Baan 2
5 Diep J16 2x Diep 4 Niek de Boer Olivier de Kok 1 3 10:30 AM Baan 1
6 Pampus J14 2x Pampus 1 Hugo Snelder Ruben Blokhuis 1 3 10:30 AM Baan 2
7 Leerdam M16 C2* Leerdam 4 Raoul Potters Rave van der Steen 1 4 10:30 AM Baan 1
8 Pampus Mix18 2x Pampus 7 Sascha Turksema Mart Turksema 1 4 10:30 AM Baan 2
9 Pampus Mix14 2x Pampus 2 Rafe Reinacher Jolanda Sikkens 1 5 10:30 AM Baan 1
10 Pampus M14 2x Pampus 11 Aimee Xxx Maartje Zzz 1 5 10:30 AM Baan 2
11 Pampus Mix16 2x Pampus 14 Finn van der Scheer Tessa Leusink 1 6 10:30 AM Baan 1
12 Diep J16 1x Diep 6 Wibe Schultze
1 6 10:30 AM Baan 2
13 Pampus J16 1x Pampus 10 Casper Sikkens
1 7 10:30 AM Baan 1
14 Diep J16 4* Diep 8 NN NN 2 1 12:30 PM Baan 1
15 Pampus J14 2x Pampus 12 Rafe Reinacher Finn van der Scheer 2 1 12:30 PM Baan 2
16 Pampus Mix16 2x Pampus 3 Jolanda Sikkens Casper Sikkens 2 2 12:30 PM Baan 1
17 Pampus M16 2x Pampus 13 Tessa Leusink Iris Koning 2 2 12:30 PM Baan 2
18 Pampus Mix16 2x Pampus 4 Willemijn Blokhuis Ruben Blokhuis 2 3 12:30 PM Baan 1
19 Pampus J18 2x Pampus 6 Mart Turksema Wart Stor 2 3 12:30 PM Baan 2
20 Diep J18 1x Diep 1 Koen Scholtens
2 4 12:30 PM Baan 1
21 Diep J18 1x Diep 2 Steven Geert Jelsma
2 4 12:30 PM Baan 2
22 Pampus M16 1x Pampus 8 Sascha Turksema
2 5 12:30 PM Baan 1
23 Diep M16 1x Diep 5 Marit Nygard
2 5 12:30 PM Baan 2
24 Pampus J16 1x Pampus 9 Hugo Snelder
2 6 12:30 PM Baan 1
25 Diep M18 1x Diep 3 Doris Hagedoorn
2 6 12:30 PM Baan 2
26 Leerdam M18 C 4* Leerdam 1 Jiska de Lange Frederique Steenveld 2 7 12:30 PM Baan 1
27 Leerdam M18 C 4* Leerdam 2 Rosanne vd Hoeven Marit Wiegers 2 7 12:30 PM Baan 2

Ogenblik a.u.b. ...